تلفن تماس : 021-00000000
قالب شرکتی sh2

قالب شرکتی sh2

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

رینگ

رینگ غلطکی عرضی یک بیرینگ غلطکی که دقت چرخشی آن بسیار بالاست و می تواند بار بیرینگی را در هر جهتی تحمل کند. از آنجا که غلطک های استوانه ای آن عمود بر هم قرار دارند، می تواند بار را در هر جهتی تحمل کند. در کارخانجات تولید کاغذ، ریل های حرکتی با نگهدارنده ساچمه […]

قیمت : £600,000.00 £540,000.00
تعداد محصول :

توضیحات درباره محصول

رینگ غلطکی عرضی یک بیرینگ غلطکی که دقت چرخشی آن بسیار بالاست و می تواند بار بیرینگی را در هر جهتی تحمل کند. از آنجا که غلطک های استوانه ای آن عمود بر هم قرار دارند، می تواند بار را در هر جهتی تحمل کند.

در کارخانجات تولید کاغذ، ریل های حرکتی با نگهدارنده ساچمه و بال اسکروی دقیق با نگهدارنده ساچمه مدل HBN در سیستم های محرک الکتریکی بالینگ پرس کاغذ به کار می روند. در گذشته، از سیلندرهای هیدرولیک برای حرکت دادن قالب های های پرس استفاده می شد اما روغن نشت کرده و خراب در هنگام سرویس و نگهداری دستگاه، هم تفاله کاغذ و هم تجهیزات جانبی را آلوده می کرد. با رسیدن به دوره سیستم محرک موتوری همراه با بال اسکروی مدل HBN، که در برابر بار زیاد تحملی مشابه سیلندرهای هیدرولیک دارد، مشکل نشت روغن حل شده است. بعلاوه، این امر به کم حجم شدن بالینگ پرس ها انجامیده است.

یک مدل دارای رینگ داخلی/خارجی یکپارچه که می تواند هم برای چرخش رینگ داخلی و هم برای چرخش رینگ خارجی به کار رود.

بهینه شده برای محیط هایی که دقت چرخشی بالا در رینگ داخلی مورد نیاز است.

بهینه شده برای محیط هایی که دقت چرخشی بالا در رینگ خارجی مورد نیاز است.

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است .

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “رینگ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همکاران ما